Apie mus

Žmogus unikalus, gražus, išskirtinis savo netobulumu ir siekiu tobulėti.

Aš esu Gerūta – rūbų kūrėja, prekinio ženklo Copie įkūrėja, kuriu rūbus draugiškus žmogui ir gamtai. Vystau atsakingo garderobo konceptą – esu gidas/vedlys didelėj drabužių pasiūloj padedu žmonėms surasti išties tinkantį/patinkantį/puošiantį jį rūbą, sukurti
geriausią savo paties vizualią versiją, nesunaikinant individualumo, nepritraukinėjant, prie kažkieno sukurtų standartų.
Atsakingo garderobo idėja išaugo natūraliai, bendraujant su mano rūbus užsakančiom moterim. Copie ženklas išsiskiria tuo, kad negamina rūbų ”kažkam”. Kiekviena rūbo kopija atsiranda, tik ją užsakius konkrečiam žmogui, pritaikant jį to žmogaus proporcijom, besimatuojant rūbo pavyzdį, kalbam, ką reikia pakeist, kad rūbas labiausiai jam
tiktų. Šio proceso metu, viena klientė uždavė paprastą klausimą – ”o ar man jo reikia?”. Atvirai atsakiau, kad galiu pasakyt ar jai tas rūbas tinka, o ar jo jai reikia, galėčiau pasakyt pamačius jau turimus jos rūbus t. y. jos garderobą. Taip atsirado spintos redagavimo paslauga.
Su metais ji įgavo vis didesnį pagreitį, nustumdama į antrą planą rūbų kūrimą. Supratau, kad žmonės turi per daug ”ne tų” rūbų – rūbų, kurie ne padeda, o trugdo, ne tarnauja, o užima vietą. Pilna spinta dažniau byloja ne apie turėjimą, o apie pirmykštę mūsų visų baimę neturėti.

Copie. Spintos redagavimas ir apsipirkimas kartu.

Man pačiai rūbas visad buvo saviraiškos priemonė.

12 metų pradirbau tarptautinėj pret-a-porte rūbus gaminančioj kompanijoj drabužių konstruktore. Ne daugelis žino, drabužių konstruktoriaus profesiją, dažnam atrodo, kad rūbus kuria dizaineris. Taigi dizaineris sugalvoja, nupiešia rūbą, tam kad jis atsirastų, reikalingas konstruktorius, kuris sukuria rūbo brėžinį. Ne viskas ką sugalvoja dizaineris gali būti įgyvendinta t.y. pavirsti ne tik gražiu, bet ir funkcionaliu, patogiu rūbu. Konstruktorius – tai pilkasis mados generolas, jo niekad nepamatysi ant podiumo, bet ovacijos tenkančios dizaineriui, didžiąja dalimi priklauso būtent jam.
Ši mano patirtis neįkainojama, ji man padeda, ja aš dalinuosi, jos dalis yra kiekvienam mano sukurtam rūbe, mano požiūry į rūbą, kaip į kiekvieno iš mūsų kūno pratęsimą.
Jau 10 metų dirbu, kaip dizainerė, kurdama rūbus tvariausiais principais – naudoju, tik natūralius, nuo stambios gamybos likusius audinius. Taip  neskatinu gamybos ir iš anksto galvoju apie rūbo perdirbimo ar utilizavimo galimybes. Tą pat principą taikau ir padėdama klientams išsirinkti rūbus parduotuvėj t.y. atsakingo garderobo vienas iš principų.
Copie. Spintos redagavimas ir apsipirkimas kartu.

our approach to sustainability and ecology

From
Made by reducing fabric waste to a minimum and speeding up production times while respecting an artisanal production process
Outstanding Support
Modules comes fully documented with step by step instructions. access premium support forum.
Simply Beautiful
Our themes are not just nicely coded, they are built to show your visitors how much you care for beauty and for design.
Careful Crafted
Coded with WordPress best practices in mind, Modules will give you an amazing looking site easier.
20+ Bulilder Module
Create as many modules as you want. Personalize them and build with them your pages.
WP Video Training
Enjoy a comprehensive collection of WordPress 101 video tutorials on our membership training area.
Gerūta
LT user only
PASLAUGOS Drabužių spintos revizija. Rūbas turėtų pabrėžti jūsų individualumą, paryškinti tai, kas gražiausia, paslėpti tai, ko nenorim afišuoti. Drabužių parinkimas Asmeninis apsipirkimas. Padedu surasti savo rūbą, geriausiai atliepiantį vidų; surasti geriausią v
X