Žmogus unikalus, gražus, išskirtinis savo netobulumu ir siekiu tobulėti.

Aš esu Gerūta – rūbų kūrėja, prekinio ženklo Copie įkūrėja, kuriu rūbus draugiškus žmogui ir gamtai.

Vystau atsakingo garderobo konceptą – esu gidas/vedlys didelėj drabužių pasiūloj padedu žmonėms surasti išties tinkantį/patinkantį/puošiantį jį rūbą, sukurti
geriausią savo paties vizualią versiją, nesunaikinant individualumo, nepritraukinėjant, prie kažkieno sukurtų standartų.


Atsakingo garderobo idėja išaugo natūraliai, bendraujant su mano rūbus užsakančiom moterim.

Copie ženklas išsiskiria tuo, kad negamina rūbų ”kažkam”. Kiekviena rūbo kopija atsiranda, tik ją užsakius konkrečiam žmogui, pritaikant jį to žmogaus proporcijom, besimatuojant rūbo pavyzdį, kalbam, ką reikia pakeist, kad rūbas labiausiai jam tiktų.

Šio proceso metu, viena klientė uždavė paprastą klausimą – ”o ar man jo reikia?”. Atvirai atsakiau, kad galiu pasakyt ar jai tas rūbas tinka, o ar jo jai reikia, galėčiau pasakyt pamačius jau turimus jos rūbus t. y. jos garderobą. Taip atsirado spintos redagavimo paslauga.


Su metais ji įgavo vis didesnį pagreitį, nustumdama į antrą planą rūbų kūrimą. Supratau, kad žmonės turi per daug ”ne tų” rūbų – rūbų, kurie ne padeda, o trugdo, ne tarnauja, o užima vietą.

Pilna spinta dažniau byloja ne apie turėjimą, o apie pirmykštę mūsų visų baimę neturėti.

Copie. Spintos redagavimas ir apsipirkimas kartu.
trumpas

prisistatymas

Copie. Spintos redagavimas ir apsipirkimas kartu.
susitikimas

Man pačiai rūbas visad buvo saviraiškos priemonė

12 metų pradirbau tarptautinėj pret-a-porte rūbus gaminančioj kompanijoj drabužių konstruktore.

Ne daugelis žino, drabužių konstruktoriaus profesiją, dažnam atrodo, kad rūbus kuria dizaineris. Taigi dizaineris sugalvoja, nupiešia rūbą, tam kad jis atsirastų, reikalingas konstruktorius, kuris sukuria rūbo brėžinį.

Ne viskas ką sugalvoja dizaineris gali būti įgyvendinta t.y. pavirsti ne tik gražiu, bet ir funkcionaliu, patogiu rūbu.

Konstruktorius – tai pilkasis mados generolas, jo niekad nepamatysi ant podiumo, bet ovacijos tenkančios dizaineriui, didžiąja dalimi priklauso būtent jam.

Ši mano patirtis neįkainojama

ji man padeda, ja aš dalinuosi, jos dalis yra kiekvienam mano sukurtam rūbe, mano požiūry į rūbą, kaip į kiekvieno iš mūsų kūno pratęsimą.

Jau 10 metų dirbu, kaip dizainerė

kurdama rūbus tvariausiais principais – naudoju, tik natūralius, nuo stambios gamybos likusius audinius. Taip neskatinu gamybos ir iš anksto galvoju apie rūbo perdirbimo ar utilizavimo galimybes. Tą pat principą taikau ir padėdama klientams išsirinkti rūbus parduotuvėj t.y. atsakingo garderobo vienas iš principų.

Mano tvarumo principai

apie mano tvarumo supratimą ir kaip aš jį taikau savo kūryboje kviečiu pažiūrėti ir paskaityti čia